Metallcirkelsåg MILWAUKEE M18 FMCS66-0C 18 V utan batterier
  • Best.vara
Metallcirkelsåg MILWAUKEE
M18 FMCS66-0C 18 V utan batterier
Metallcirkelsåg 18 V Li-Ion med kolborstfri Powerstate-motor, motsvarande 1800 W nätdriven prestanda. Max sågdjup på 66 mm. Kan anslutas direkt på Milwaukees styrskena (ingår ej). Belastningsindikator indikerar när verktyget pressas för hårt. Elektrisk broms stannar klingan på under 1 sekund. Dubbelbrytare förhindrar oavsiktlig start. Stor spånuppsamlare fångar upp skräp som produceras under kapning. Verktygsfri djupjustering. Flexibelt batterisystem, passar samtliga Milwaukee M18 batterier.
Standardutrustning: Metallklinga 203 mm, insexnyckel och förvaringsväska.
Levereras utan batteri och laddare.
BIG-artnr / Wijklunds artnr
34290189 / 10466276
Benämning
Metallcirkelsåg MILWAUKEE M18 FMCS66-0C 18 V
Enhet
ST
Förp
1
Beskrivning
M18 FMCS66-0C
För att kunna handla hos oss och se priser behöver du Logga in eller Skapa konto
Beställningsvara
10 artiklar
Filtrera
34290189 / 10466276
EAN: 4058546325060
Best.vara Beställningsvara
EAN: 4002395377237
Batteri MILWAUKEE M18 B2 18 V 2,0 Ah Li-Ion
Best.vara Beställningsvara
Batteri MILWAUKEE M18 B4 18 V 4,0 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 B5 18 V 5,0 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 HB3 18 V 3,0 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 HB5,5 18 V 5,5 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 FB6 18 V 6,0 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 FB8 18 V 8,0 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 FB12 18 V 12,0 Ah Li-Ion
Batteri MILWAUKEE M18 B5-CR 18 V 5,0 Ah Li-Ion